Oleska Gazeta Powiatowa. Miesięcznik społeczno-kulturalny. Wydawca: COCON Systemy Komputerowe.

OLESKA GAZETA POWIATOWA

Z okładki ...
Karolina Sklorz
Karolina Sklorz Jej nazwisko pierwszy raz pojawiło się na naszych łamach w 2000 r., przy okazji jest debiutanckiego występu na oleskim Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej. Karolina nie zdobyła wówczas żadnej z regulaminowych nagród, ale otrzymała specjalne wyróżnienie konferansjera, Piotra "Słonia" Trzeciaka, który uważał, że takie połączenie talentu i pracowitości powinno być w jakiś sposób wyróżnione.
      Rok później, na kolejnej edycji OPPP, wokalistka wystąpiła z zespołem Mariusza Kozioła "Są gorsi", którego wyróżniono jako "kompozytora piosenki "Pejzaż jesienny" wykonywanej przez Karolinę Sklorz". Indagowani przez nas jurorzy mówili wówczas, że ten skład, świetni instrumentaliści i ciekawa wokalistka, jeszcze będą zdobywać nagrody nie tylko na OPPP.
      I tak się stało. Rok później, na III OPPP Karolina Sklorz & zespół "Są Gorsi" zdobyli dwie z czterech nagród głównych. Przewodniczący jury, Tomasz Lewandowski powiedział nam: "Karolinę oglądałem po raz pierwszy na tej estradzie trzy lata temu. Zrobiła przez ten czas wiele, nagroda naprawdę zasłużona".
      Ostatni rok potwierdza te opinię. Niejednokrotnie na tych lamach odnotowywaliśmy nagrody, zdobywane przez zespół "Są Gorsi" i Karolinę. Teraz dodajmy jeszcze jedną informację: na Dni Olesna zespół przygotowuje specjalny, nowy program, który zaprezentują 26 lipca.
      Najwyższy był więc czas, żeby Karolina Sklorz pojawiła się na naszej okładce.
      Antoni Bojanowski (OGP 54 /maj 2003)
Drukuj stronę
     GÓRA